Elméleti tanfolyam díja: 40.000.- Ft

Gyakorlati óra díja (pótóra is)

• Alap 5.000 Ft/óra, A vezetési órák az oktató szabad kapacitásától függenek, az oktató által megjelölt helyen és időben történnek.
  • Alap 7.000 Ft/óra, A vezetési órák hétköznap 7 és 17 óra között a tanulóval egyeztetett helyen és időben történnek.
  • Extra 8.000.Ft/óra, A vezetési órák soron kívül hétvégén vagy 18 óra után a tanulóval egyeztetett helyen és időben történnek

A vizsgák díjai és befizetésének módjai

Készpénzben az autósiskolánál vagy a KAV ügyintézőjénél.

VizsgadíjakSzámítógépesTesztlapos
Kressz 4.600 Ft 6.000 Ft
Forgalmi11.000 Ft11.000 Ft
Összesen15.000 Ft17.000 Ft

Tanfolyami díj befizetés

A Tanulónak lehetősége van a tanfolyami díjat készpénzben, vagy átutalással, egy összegben, vagy részletekben befizetnie.

A Tanuló köteles

• A tandíjat a szolgáltatás igénybevétele előtt megfizetni
  • A foglalkozásokon és vizsgákon a kulturált megjelenés és viselkedés szabályait betartani.
  • A tanfolyami órákra készülni, az oktató utasításait követni, mulasztásait, hiányzásait pótolni
  • Az iskola és társai tulajdonát és értékeit óvni, az esetleg bennük okozott kárt megtéríteni.

Óradíj változás

A gyakorlati oktatás díja a szerződés keltétől számított három hónapot követően az üzemanyagár változás függvényében a tanfolyam megkezdése után is változhat.

Kedvezmények

Az iskola jogosult tanfolyamonként és személyenként különböző mértékű kedvezmények megállapítására. A kedvezmények igénybevételére csak az jogosult, aki a képzést az iskolánál fejezi be.

EREDMÉNYES TANULÁST, JÓ FELKÉSZÜLÉST KÍVÁN A
KÓ-PÉ Autósiskola